KONST / Litografier / Färglitografi 13196160
nr 1319 6160
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/75, -73. Bladets mått: 49x64 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:54:17
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson